x

İletişim

Örnek Resim

Radyo Karambol
İmtiyaz sahibi : Serkan Yılmaz
Genel Site ve Reklam Yönetim : Azra Demir
Genel Yayın Yönetmeni : Serkan Yılmaz
Genel Sorumlu : Serkan Yılmaz

Yayıncılık hayatina 1993 yılında başlayan Serkan Yılmaz yönetiminde yayın hayatına başlayan radyomuz kaliteli internet radyo olma kararlıloğı ile yola cıkmış olup
dinleyici bazlı yayin ilklerinden taviz vermeden müziğin evrensel olduğunu unutmadan kaliteli ve işini seven yayıncılar ile yola çıkmış bulunmaktadır.
ulusal radyolarda profosyonel yayin tecrubesi olan genel yayın yonetmenimiz Serkan yılmazın tecrubesi.yayincı arkadaşlarımızın fedakar yayinları ile vazgecilmeziniz olacak radyo ile sizleri buluşturmaktan onur duyariz
Yüksek yayın kalitesi 24 saat kesintisiz en güzel her tarzdan secme muziklerle yayinda olacak radyomuz Şafak Hosting sunucularında OkeydeyizBiz salonlarında dinleyici ile buluşan radyokarambol sizlerinde teveccühü ile dahada büyümeye
en güzel hizmeti sizlere sunmaya kararlıdır.
Radyokarambol yayın ilkesi olarak her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır.
Milli kültüre,toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçe’yi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır. Yayınlarında Türkiye’nin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir.
Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder. Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çok seslilikten yanadır.
Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler. Statükoculuğu reddeder. Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana taraftır.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Son Yorumlar

SoundCloud

Ağustos 2018
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031